Кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів… єсть справжньою цілковитою зрадою
Борис Грінченко - український лексикограф, письменник, педагог, громадсько-культурний діяч

Екоінспекція виявила 42 незаконні сміттєзвалища в басейнах транскордонних річок

23 квітня, 2021 - 18:57
Ілюстративне фото Миколи Тимченка, ''День''

Державна екологічна інспекція провела обстеження територій басейну прикордонних річок Тиса, Уж, Латориця та їхніх приток. Було виявлено 42 несанкціоновані сміттєзвалища.

Про це повідомляє пресслужба екоінспекції.

"Було виявлено 42 несанкціоновані сміттєзвалища. Наразі 31 з них вже ліквідовано органами місцевого самоврядування", - зазначив глава ДЕІ Андрій Мальований.

Крім того, інспекція провела 11 позапланових перевірок виконання приписів, виданих за фактами виявлених порушень. За несвоєчасне їх виконання на відповідальних осіб наклали штрафні санкції.

Вказано, що інспекція здійснює контроль за наявністю схем санітарного очищення населених пунктів Закарпатської, Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Такі схеми передбачають порядок збору, вивезення, утилізації, захоронення тощо різних видів відходів.

"Торік було встановлено, що схеми санітарного очищення населених пунктів відсутні у Львівській області та у місті Львів. Результатом цього є значне засмічення відходами природного середовища, зокрема річок", - додав глава ДЕІ.

Нагадаємо, у Державній екологічній інспекції назвали основну екологічну проблему в Україні - несанкціоновані сміттєзвалища.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ