Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

США зберігають за собою право впровадження нових санкцій проти РФ, - Білий дім

23 квітня, 2021 - 10:35
Фото: Reuters

США зберігають за собою право впровадження нових санкцій проти Росії, заявила прес-секретар Білого дому Дженніфер Псакі.

"Ми зберігаємо за собою право впровадження додаткових санкцій (щодо Росії) в майбутньому. Указ президента дає змогу нам зробити це", - сказала Дженніфер Псакі журналістам у четвер, передає Інтерфакс-Україна.

Представник Білого дому також закликала надати засудженому російському опозиціонеру Олексію Навальному медичну допомогу.

Минулого тижня США оприлюднили новий пакет санкцій щодо Росії, який, зокрема, включає висилку 10 російських дипломатів із посольства у Вашингтоні та заборону американським фінансовим інститутам на участь у первинних розміщеннях держборгу РФ, номінованого в рублях. Москва впровадила відповідні заходи - дзеркально відповіла на висилку дипломатів і вжила низку заходів, що стосуються діяльності американської дипмісії в РФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ