Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Кримські татари провели мітинг під Генконсульством Росії

23 травня, 2013 - 18:19
Фото: Новый регион

Кримсько-татарський меджліс провів пікетування Генерального консульства Російської Федерації в Сімферополі з вимогою відкликати консула Володимира Андреєва і оголосити його персоною нон-грата на Україні за його висловлювання на адресу кримських татар.

Присутні скандували слогани «Андрєєв - провокатор» і «Андрєєв - фашист».

«Те, що робить генеральний консул Російської Федерації пан Андрєєв - це одна з численних провокацій, які спеціально розробляються і намагаються бути реалізованими в Криму. Андрєєв - в авангарді провокацій, спрямованих проти кримськотатарського народу і проти руху України до європейської спільноти », - заявив Чубаров.

За словами Чубарова, головне завдання генконсула - дестабілізація ситуації в Криму і прагнення вбити клин між українською владою і кримськими татарами.

На мітингу була зачитана резолюція з вимогою вигнати Андрєєва і оголосити його нев'їзним в Україну.

За матеріалами: Новый регион

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ