Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Генсек НАТО скликав зустріч радників з нацбезпеки

23 травня, 2019 - 16:25
Фото Reuters

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг вперше скликав зустріч радників з національної безпеки країн-членів Північноатлантичного альянсу для обговорення кіберзагроз.

Про це Столтенберг заявив під час виступу на конференції з кіберзахисту в Лондоні, передає сайт НАТО.

Столтенберг підкреслив, що технології докорінно змінюють характер військових дій і що НАТО адаптується шляхом зміцнення свого потенціалу та збільшення ресурсів.

"Щоб стримування мало ефект, потенційні зловмисники повинні знати, що ми не обмежуємося в кіберпросторі, коли на нас нападають в кіберпросторі. Ми можемо і будемо використовувати весь спектр можливостей, наявних в нашому розпорядженні", - заявив він в Лондоні.

Так, за його словами, зміцнення кіберзахисту і стійкості стане першочерговим завданням на саміті глав держав і урядів країн НАТО, який відбудеться 3-4 грудня в Лондоні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ