Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Сенат США пропонує збільшити допомогу Україні в оборонному бюджеті

23 травня, 2019 - 21:03
Фото: AP

Сенат Сполучених Штатів Америки пропонує збільшити до 300 млн доларів і істотно розширити політику допомоги з безпеки Україні в оборонному бюджеті на 2020 рік.

Про це повідомляє посольство України в США.

За даними посольства, Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону про Бюджет США на 2020 на потреби національної оборони", яким санкціоновано виділення Пентагону 300 млн. доларів для надання допомоги по безпеці Україні, що на 50 млн доларів перевищує асигнування 2019 року.

З вказаної суми 100 млн доларів повинні бути спрямовані виключно на летальні види озброєнь.

"Згідно з документом, пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних сил України шляхом включення в неї коштів берегової оборони і протикорабельних ракет", - йдеться в повідомленні.

Закон про "Бюджет США на 2020 на потреби національної оборони" вступить в силу після його прийняття Сенатом і палатою представників і підписання президентом США.

Також у посольстві висловили подяку Комітету з питань збройних сил Сенату "за важливе рішення, спрямоване на посилення безпеки і оборони допомоги США Українській державі в боротьбі з російською агресією, що продовжується".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ