Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Київ готовий перейти до другого етапу пом’якшення обмежувальних заходів, - КМДА

23 травня, 2020 - 10:52
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що Київ готовий перейти до другого етапу пом’якшення карантинних заходів: з 23 травня з 12.00 у місті запрацює наземний транспорт, а з 25 відновить роботу Київський метрополітен.

Про це на брифінгу в суботу заявив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає Укрінформ.

"Відповідно до сьогоднішнього засідання комісії, яку ми провели вранці з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і враховуючи зміну показників для ослаблення протиепідемічних заходів, ми на сьогодні у Києві маємо такі показники. Загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення становить у Києві менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення, а саме 11,7%. Другий показник, який дає можливість переходити до послаблення карантинних заходів - це завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я. Станом на сьогодні визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 становить менше ніж 50%, а саме 35%", - сказав Мондриївський.

Також, за його словами, середня кількість тестувань методом ПЛР становить понад 12 осіб на 100 тис. населення. У Києві цей показник становить 37,7 відповідно.

"Тому враховуючи всі ці показники прийнято рішення про перехід до наступного етапу послаблення карантинних заходів у Києві. Це означає, що відсьогодні, з 12 години 23 травня, у столиці почнуть працювати торговельні заклади розміром до тисячі квадратних метрів... З 12 год дня відновить роботу у звичайному режимі весь громадський наземний транспорт", - сказав він.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що з 25 травня з дотриманням усіх норм та регламентів запрацює метрополітен у звичайному режимі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ