Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

У київський громадський транспорт пускатимуть лише в масці

23 травня, 2020 - 14:51
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Пасажирів пустять у громадський транспорт лише в масках, а в метро мають забезпечити санітарний контроль та можуть обмежувати кількість пасажирів.

Про це йдеться в розпорядженні керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації №47, повідомляє Цензор із посиланням на сайт КМДА.

Зокрема, в метро мають забезпечити санітарний контроль пасажирів на вході до приміщення станцій. Людей із температурою вищою за 37,2 або з ознаками інфекційного захворювання не впускатимуть.

Для дотримання відстані не менше 1,5 м між пасажирами в чергах до кас і терміналів самообслуговування, на платформах і в вестибюлях станцій можуть обмежити кількість пасажирів на станціях метрополітену (повне або часткове закриття на вхід).

У салонах громадського транспорту зобов'язані проводити дезінфекцію. Вагони метро дезінфікуватимуть під час прибуття поїздів в електродепо і в пункти технічного обслуговування. Зупинки, станції і платформи мають дезінфікувати що три години.

Водії, машиністи, кондуктори, контролери, інший персонал мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Водночас пасажирів закликають користуватися громадським транспортом лише в разі крайньої потреби.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ