Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Україна очікує отримання повного членства в ЄС та доступу на ринки Євросоюзу та країн "Великої сімки" - Юлія Свириденко

23 травня, 2022 - 16:04
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Україна очікує від міжнародних партнерів продовження фінансової підтримки, а також повного членства в ЄС, доступу на ринки країн "Великої сімки" та ЄС, а також розпочинає роботу над планом повоєнного відновлення, повідомила перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Нам потрібно посилити санкції, нам потрібно впровадити другорядні санкції... Нам потрібна ваша фінансова підтримка. Ще одна важлива необхідність: розблокувати морські порти... Нам також важливо набути повного членства в ЄС, мати повний доступ на ринки країн "Великої сімки" та ЄС", – сказала вона під час Давоського економічного форуму у понеділок.

Перша віцепрем’єрка закликала також конфіскувати заморожені активи російських олігархів на користь Фонду підтримки України.

"Ми починаємо обмірковувати план відновлення України. Звісно, ми хотіли б розвинути нові індустрії, а також розвивати ті, які вже добре працюють в Україні, - ІТ, металургія, сільське господарство і, звичайно, військова індустрія, оскільки це питання номер один для нас у плані безпеки та оборони", – додала Свириденко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ