Зустріч глави КМДА Олександра Попова з депутатським корпусом Київської міської ради, присвячена обговоренню проблеми розблокування міськради, пройде у вівторок у закритому режимі.
"Зустріч буде після обіду, вона буде закритою. Ми хочемо відверто поговорити, як нам бути далі", - розповів Попов журналістам у вівторок.
Нагадаємо, 11 липня представники опозиційних партій проводили акцію під будівлею Київської міської ради, де мало відбутися пленарне засідання столичного органу місцевого самоврядування, яке в опозиції вважають нелегітимним.
Секретар Київради Галина Герега заявила, що Київрада буде продовжувати свою роботу, незважаючи на заяву опозиції про її нелегітимність після 2 червня.
О.Попов не виключив, що проведення позачергової сесії Київради відбудеться наприкінці липня або початку серпня.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



