Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Сенцов розповів, який планує зняти фільм після свого звільнення

23 липня, 2018 - 14:45
Фото: currentytime.tv

Український кінорежисер, політв'язень Олег Сенцов, який зараз голодує у російській в'язниці, в разі свого звільнення планує зняти фільм "Номери" за власною п'єсою. Проект картини представила під час пітчингу повнометражних фільмів на Одеському кінофестивалі кінопродюсер Анна Паленчук, повідомляє прес-служба кінокомпанії 435 Films.

За її словами, Сенцов запропонував їй попрацювати над картиною в ході особистого листування, яке вів з в'язниці. В одному з листів режисер докладно розписав бачення майбутньої роботи, заснованої на його п'єсі.

"Не кожна книга підлягає екранізації, як і не кожна п’єса. Але цю річ, яку я написав вже давно, я бачу дуже чітко - варто лише заплющити очі. Навіть там, де я зараз знаходжусь, не знаючи свого майбутнього, я точно вірю в майбутнє цієї постановки. “Номери” - це не кіно в чистому вигляді. Це відчуття, буффонада, гротеск", - написав Сенцов. Його лист Паленчук зачитала під час пітчингу.

Раніше адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе, який відвідав свого підзахисного в колонії Лабитнангі 19 липня, заявив про те, що режисер зараз виглядає набагато гірше, ніж раніше, і нещодавно переніс серйозну кризу зі здоров'ям, але не збирається припиняти голодування.  

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...