Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Україна підписала угоду, яка має врятувати країну від потрапляння до офшорного списку ЄС

23 липня, 2018 - 16:24
Фото facebook.com/minfin.gov.ua

Україна підписала угоду щодо внесення змін до конвенцій про уникнення подвійного оподаткування (MLI), яка має врятувати країну від потрапляння до офшорного списку та санкцій ЄС. Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

"В.о. міністра фінансів Оксана Маркарова у Лондоні підписала Багатосторонню конвенцію MLI", — йдеться у повідомленні.

Завдяки цьому Україна отримає змогу одночасного внесення змін до всіх або деяких чинних Конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Таким чином, країна зробила важливий крок в рамках Плану дій для боротьби з розмиванням бази оподаткування і виведенням прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

"Конвенція дозволить зменшити переміщення українського капіталу до юрисдикцій з низьким рівнем оподаткування з метою мінімізації податкових зобов’язань, що, в свою чергу, сприятиме збільшенню доходів бюджету", — пояснили у Мінфіні.

Тепер, парламент має ратифікувати Багатосторонню конвенцію MLI.

Нагадаємо, що Україна має ратифікувати угоду MLI до кінця поточного року, інакше країна ризикує опинитися у списку офшорів ЄС та зазнати певних економічних санкцій від європейців.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...