Коли людина має себе, свій хребет, свій центр, свою основу, свою гравітацію, сказати б, тоді все падає на свої місця — і людина схожа на Ейфелеву чи Останкінську башту, а не на гарбу сіна.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

В Іспанії поліція виявила викрадені листи святої Терези Авільської

23 липня, 2018 - 16:23
Фото: Reuters

У ході «операції Камарин» проти незаконної торгівлі творами мистецтва іспанська поліція виявила у Вальядоліді два листи святої Терези Авільської.

Листи були виявлені разом із двома десятками творів священного мистецтва, повідомляє Vatican News.

Мова йде про дві сторінки, які написані рукою Терези. Вони походять зі старовинного монастиря босих кармелітів Серця Іісуса і Святого Іосифа у Медіна-дель-Ріосеко. Текст свідчить про жорстоку «земну битву» Терези за реформу іспанського чернечого життя. Листи Терези мають величезну історичну цінність.

Крім цих листів, поліція виявила образ Марії Магдалини, яка відмовляється від своїх коштовностей. Шахраї видавали цю картину за портрет Ізабелли Угорської.

«Операція Камарин» почалася в березні цього року після того, як у поліцейських виникли підозри у зв'язку з продажем на аукціоні однієї з картин. Повідомляється також, що операція проходить успішно завдяки співробітництву єпархіальної делегації Вальядоліда.

 

Новини партнерів

Loading...