Існування нації спирається на свідому волю її членів.
Іван Лисяк-Рудницький, історик, публіцист, педагог, дослідник української суспільно-політичної думки

ЦВК почала приймати протоколи ОВК з мокрими печатками

23 липня, 2019 - 12:31
Фото з відкритих джерел

Центральна виборча комісія розпочала приймати паперові протоколи окружних виборчих комісій з мокрими печатками щодо результатів виборів в Раду.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Першими здали протоколи 37-ий округ Дніпропетровської області та 146-ий округ Полтавської області. Так, наразі у Центрвиборчкомі триває безперервне засідання з прийняття оригіналів протоколів з результатами голосування.

"Протокол ОВК про підсумки голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу № 45. Кількість бюлетенів для голосування, одержаних ОВК: 43 400 тис.", - доповіла представник ОВК № 45.

За даними ЦВК, у 146-му окрузі Полтавської області переміг самовисуванець Юрій Шаповалов. За нього проголосували 27,08% виборців. Друге місце у кандидата від партії "Слуга народу" Фелікса Уріна. 

Також за данимим електонних протоколів ЦВК, у 37-му окрузі Дніпропетровської області переміг самовисуванець Дмитро Шпенов, за нього проголосували 34,70% виборців. Друге місце у кандидата від "Слуги народу" Ігоря Фартушного.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ