Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

41 дитина з інвалідністю зійшла на Говерлу

23 липня, 2021 - 10:52
Фото пресової служби Львівської обласної ради

Вчора, 22 липня, зафіксовано рекорд України зі сходження на найвищу точку України – гору Говерла найчисельнішої групи дітей з інвалідністю. Організували захід громадські організації «Подаруй життя» та «Рій Мрій». Підтримала сходження Львівська обласна рада.

Про це «Дню» розповіли у Львівській обласній раді.

За словами співорганізатора інклюзивного заходу – головного спеціаліста відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва ЛОР Ігоря Дяковича, головна мета встановлення рекорду – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та об‘єднати небайдужих у справі допомоги особливим дітям.

«Говерла для нас – це не просто гора. Це – уособлення тих вершин, які ми, люди з інвалідністю, долаємо щодня, доводячи власним прикладом, що все можливо і що з доброю підтримкою ми можемо все», – наголошує Ігор Дякович.

Зі Львівщини участь у підкоренні Говерли взяли 14 дітей із Золочівської, Моршинської, Бісковицької, Дрогобицької і Львівської територіальних громад, і у Львівській обласній раді їх називають поіменно – як героїв: Іван Косило (17 років), Олександр Путяк (9 років), Олена Волоска (13 років), Назар Донченко (15 років), Анастасія Шеремета (6 років), Тарас Коперчовський (16 років), Роман Сенейко (16 років), Михайлина-Ангеліна Казан (12 років), Павло Федорович (8 років), Наталія Сенейко (16 років), Павло Багрій (17 років), Микола Стебівка (16 років), Олег Климчук (15 років), Анастасія Задорожна (18 років).

Супроводжували особливих малих мандрівників батьки, також – реабілітологи, лікарі, спортсмени, альпіністи і волонтери.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ