Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Зеленський оприлюднив звернення до українських олімпійців

23 липня, 2021 - 16:22
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський напередодні відкриття Олімпійських ігор у Токіо звернувся до українських спортсменів.

Про це повідомляє ОПУ.

"Дорогі олімпійці!

Якби вам сказали, що у світі існує хтось, кому до снаги об’єднати десять міст на різних континентах у різних часових поясах, за тисячі кілометрів одне від одного, ви б повірили? Сподіваюся, так. Бо в себе треба вірити. Бо цей хтось – це саме ви, наші олімпійці. Завдяки яким «Ще не вмерла України…» підіймала вгору наш синьо-жовтий прапор у різних точках планети. Це бачили Барселона, Ліллехаммер, Атланта, Сідней, Афіни, Пекін, Лондон, Сочі, Ріо-де-Жанейро, Пхьончхан. І я вірю, скоро це побачить і Токіо.

На жаль, ця Олімпіада відбудеться за порожніх трибун. Але будьте певні – не з порожніми серцями. Це серця всіх українців, які вболівають за вас удома й вірять у вашу перемогу. Неважливо де – на доріжці, в басейні, на корті, на ринзі чи на килимі. Неважливо як – влучно стріляючи, високо стрибаючи, швидко веслуючи чи поклавши суперника на лопатки. І неважливо коли – нехай через різницю в часі між Києвом і Токіо навіть о третій ночі.

Офіційний девіз цієї Олімпіади – United by emotions – «Об’єднані емоціями». Вірю, що в найближчі тижні це стане девізом не лише Олімпіади, а й усіх громадян України.

Вірю, що в Країні Вранішнього Сонця засяють яскраві українські зірки. І вірю, що ви подаруєте нам те, що дорожче від золота, срібла й бронзи, – це емоції від перемоги! Гордість бути українцем, щастя бути українцем! Миті, які назавжди залишаються в нашому великому, понад 40-мільйонному сімейному альбомі. Давайте поповнимо цей альбом! Ми у вас віримо, ми за вас вболіваємо й чекаємо «золото» в Україні! А наше золото – це всі олімпійці України в Токіо.

Успіхів вам! Вище, швидше, сильніше й без травм! Слава Україні!"

У п'ятницю, 23 липня, проходить офіційне відкриття літніх Олімпійських ігор у Токіо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ