Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Голова ВРУ спростував чутки про перенесення дати виборів президента

23 серпня, 2018 - 17:00
Фото з архіву "Дня"

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не знає про підготовку звернення до Конституційного Суду щодо перенесення дати президентських виборів, і підкреслює, що згідно з Конституцією, ці вибори повинні відбутися в останню неділю березня 2019 року. Про це спікер сказав журналістам у четвер, 23 серпня, в Києві, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Я вважаю, що вибори мають відбутися відповідно до Конституції. Якщо я не помиляюся, згідно з Конституцією, вибори відбуваються в останню неділю березня п'ятого року повноважень. Тільки так я бачу законні підстави та законні умови", - заявив Парубій. 

Разом з тим, спікер зазначив, що з офіційних джерел йому не відомо про те, що готується подання до КС із метою перенесення дати президентських виборів. 

Раніше цього ж дня народний депутат із фракції "Народний фронт" Леонід Ємець у соцмережі заявив, що за його інформацією, в Конституційний Суд України готують подання з метою перенесення дати президентських виборів

Новини партнерів

Loading...