Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Голова ВРУ спростував чутки про перенесення дати виборів президента

23 серпня, 2018 - 17:00
Фото з архіву "Дня"

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не знає про підготовку звернення до Конституційного Суду щодо перенесення дати президентських виборів, і підкреслює, що згідно з Конституцією, ці вибори повинні відбутися в останню неділю березня 2019 року. Про це спікер сказав журналістам у четвер, 23 серпня, в Києві, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Я вважаю, що вибори мають відбутися відповідно до Конституції. Якщо я не помиляюся, згідно з Конституцією, вибори відбуваються в останню неділю березня п'ятого року повноважень. Тільки так я бачу законні підстави та законні умови", - заявив Парубій. 

Разом з тим, спікер зазначив, що з офіційних джерел йому не відомо про те, що готується подання до КС із метою перенесення дати президентських виборів. 

Раніше цього ж дня народний депутат із фракції "Народний фронт" Леонід Ємець у соцмережі заявив, що за його інформацією, в Конституційний Суд України готують подання з метою перенесення дати президентських виборів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...