Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Лукашенко прилетів у свою резиденцію в Мінську зі зброєю в руках

23 серпня, 2020 - 20:20
Фото: Радіо Свобода

Олександр Лукашенко прилетів до Палацу незалежності, своєї резиденції, поруч з якою в неділю збиралися протестувальники.

"Лукашенко годину назад прилетів на місце подій. До Палацу Незалежності!!" - написав близький до прес-службі глави держави телеграм-канал "Пул першого".

На відео, опублікованому каналом, Лукашенко виходить з вертольота, на ньому бронежилет чорного кольору, одягнений він також у все чорне. В руках він тримає зброю, схожу на автомат, але без ріжка з патронами.

На другому відео з території Палацу незалежності видно, як Лукашенко йде до резиденції з автоматом, і питає у когось із присутніх: "Там нікого не залишилося, так?"

Як повідомлялося, в неділю в Мінську проходить багатотисячна акція протесту. Частина протестувальників дійшла до Палацу незалежності. Протестувальники зупинилися в кількох десятках метрів від кордону, виставленого силовиками на всій ширині проспекту. Через годину протестувальники пішли від Палацу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ