Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Українська делегація ПАРЄ відмовилася від участі в осінній сесії, - заява

23 вересня, 2019 - 18:31
Фото: facebook.com/lisa.yasko1

Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи відмовляється від участі в осінній сесії ПАРЄ.

Про це повідомила голова української делегації Єлизавета Ясько.

“Заявляємо про відмову подавати повноваження нової української делегації на затвердження під час осінньої частини сесії ПАРЄ з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року. Це буде способом реагування України на повернення Російської Федерації в сесійну залу ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї, ухвалених у відповідь на російську агресію проти України”, – зазначила вона.

За словами Ясько, делегація буде проводити консультації з партнерами по Асамблеї “для пошуку спільних підходів і рішень, які дозволили б повернути ПАРЄ її репутацію важливого зразка демократії, верховенства права та захисту прав людини і свобод у Європі”.

Вона також звернулася до делегацій країн-членів Ради Європи із закликом провести розширені консультації щодо наслідків повернення РФ у ПАРЄ.

“Звертаємося до Франції, яка зараз головує в Комітеті міністрів Ради Європи, з пропозицією ініціювати консультації за участю президента Французької республіки Емануеля Макрона і всіх зацікавлених сторін для широкого обговорення шляхів повернення довіри до Ради Європи та інституційної, а також моральної кризи РЄ, яка виникла в результаті добровільної та безпідставної відмови Комітету міністрів і Асамблеї наполягати на дотриманні Росією принципів і стандартів Ради Європи”, – додала Ясько.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ