Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Збройні Сили України звільнили Яцьківку на Донеччині та відновили втрачені позиції поблизу Бахмута

23 вересня, 2022 - 15:51
Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ

Збройні Сили України звільнили село Яцьківка, що на півночі Донеччини. Також українським бійцям вдалося відновити контроль над позиціями на південь від Бахмута, повідомляє Вільне радіо.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

“В ході ведення штурмових дій підрозділами сил оборони встановлено контроль над населеним пунктом Яцьківка східніше Осколу”, — повідомляє військовий.

Також Олексій Громов зазначив, що українські бійці змогли покращити своє тактичне положення. Йдеться про позиції поблизу Бахмута, від яких раніше довелось відступити.

“Завдяки своєчасному перегрупуванню підрозділів однієї з механізованих бригад, якісної організації бою нам вдалося відновити раніше втрачене положення та забезпечити контроль позицій в районі південніше Бахмута”, — каже Громов.

Як наголосив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, на Бахмутському напрямку ситуація залишається складною, проте контрольованою.

Просуваються бійці ЗСУ і на Луганщині. Так, 19 вересня стало відомо, що українські військові зачистили від російських окупантів селище Білогорівка в Сєвєродонецькому  районі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ