Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Зеленський призначив нового посла у Німеччині

23 вересня, 2022 - 18:50
Фото ОПУ

Президент Володимир Зеленський призначив Олексія Макеєва Надзвичайним і Повноважним Послом України у Федеративній Республіці Німеччина.

Як передає Укрінформ, відповідний указ № 662/2022 оприлюднено на сайті глави держави.

“Призначити Макеєва Олексія Сергійовича Надзвичайним і Повноважним Послом України у Федеративній Республіці Німеччина”, - ідеться в документі.

Також Президент призначив посла України в Республіці Корея Дмитра Пономаренка послом України в Монголії за сумісництвом, ідеться в указі № 663/2022.

“Призначити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Корея Пономаренка Дмитра Георгійовича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Монголії за сумісництвом”, - зазначається в указі.

Як повідомлялося, у липні Президент звільнив Андрія Мельника з посади посла України у Федеративній Республіці Німеччина, який обіймав цю посаду з 2014 року.

Олексій Макеєв народився 25 листопада 1975 року в місті Київ. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка.

Макеєв почав працювати дипломатом з 1996 року. Він був співробітником українських дипломатичних представництв Швейцарії та Німеччини. Також очолював політичний відділ МЗС. До останнього часу був спецпредставником українського МЗС з санкційної політики, член міжнародної експертної групи Єрмака-Макфола.

Дружиною дипломата є Олена Макеєва, яка раніше була заступником міністра фінансів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ