Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Сенцов став лауреатом премії МЗС Польщі "Pro Dignitate Humana"

23 жовтня, 2018 - 17:15
Фото Reuters

Утримуваний в РФ український режисер Олег Сенцов став лауреатом премії міністра закордонних справ Польщі "Pro Dignitate Humana", повідомляється в мікроблозі МЗС Польщі в соцмережі Twitter у вівторок.

"У кулуарах візиту глави МЗС України глава МЗС Польщі Яцек Чапутович оголосив, що цьогоріч нагороду" ProDignitateHumana "отримає Олег Сенцов. Режисер в російській в'язниці нагадав про долю політичних в'язнів в Росії та окупованому Криму", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, посольство України в Польщі повідомляє, що Я.Чапутович заявив про наміри Польщі надалі підтримувати Україну в протидії російській агресії. "Польща підтримуватиме Україну в протидії російській агресії, не визнає нелегальної анексії Росією Криму. Польща прийняла рішення присвоїти Олегу Сенцову нагороду "Pro Dignitate Humana", - сказав глава польського зовнішньополітичного відомства.

У свою чергу, глава МЗС України Павло Клімкін подякував Польщі за високу нагороду для українського режисера і висловив переконання, що разом з Я.Чапутовичем незабаром зможе переглянути у Варшаві новий фільм О.Сенцова і поспілкуватися з ним особисто на прем'єрі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ