Настане той день, коли сонце світитиме тільки вільним людям, що не визнають володаря, крім свого розуму, коли тирани і раби залишаться тільки в історії і на сцені, і згадувати про них будуть лише, щоб оплакати їхніх жертв.
Ніколя Кондорсе, французький письменник, математик і політичний діяч, чиї праці втілювали ідеали епохи Просвітництва

Українські легкоатлетки виграли дві медалі Всесвітніх ігор серед військових

23 жовтня, 2019 - 13:16
Фото ФЛАУ

Юлія Левченко та Ірина Геращенко принесли Україні перші медалі в легкій атлетиці на VII Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, які тривають в Ухані (Китай).

22 жовтня розпочалися змагання легкоатлетів, а вже зранку другого дня Україна виграла перші медалі, повідомляє пресслужба ФЛАУ.

Срібну і бронзову нагороди зі стрибків у висоту Україні принесли Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Левченко стала другою з результатом 1,92 м, а Геращенко з результатом 1,90 м посіла третє місце. Першою стала Марія Ласіцкене - 2,01 м.

Владислав Мазур із результатом 7,65 м подолав кваліфікацію зі стрибків у довжину.

Нагадаємо, головні змагання армійських спортсменів — VII Всесвітні ігри серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games) проходять під егідою CISM 18 — 27 жовтня. До складу української делегації ввійшли 87 армійців вищої спортивної майстерності, які беруть участь у змаганнях з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, дзюдо, вітрильного спорту, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, кульової стрільби, стрільби з лука, сучасного та військового п’ятиборства, фехтування. У скарбничці української збірної вже 14 медалей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ