Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Зеленський вимагає від усіх членів фінкомітету пройти детектор брехні

23 жовтня, 2019 - 13:32
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зажадав від усіх членів фінансового комітету Верховної ради пройти детектор брехні.

Про це йдеться в повідомленні на його сторінці в Facebook.

Зеленський зазначив, що, незважаючи на візит до Японії, залишається в курсі подій в Україні, в тому числі і скандалу з можливими хабарами нардепам від "Слуги народу" в фінансовому комітеті Ради.

"Тому вважаю, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики мають пройти перевірку на детекторі брехні. Якщо цією перевіркою буде встановлено хоча б найменшу ймовірність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування в комітеті, цими депутатами мають зайнятися антикорупційні органи", - зазначив президент.

Він також підкреслив, що розслідування має зняти всі питання.

"Так само вважаю за необхідне вчинити і щодо депутата, який вів сумнівну переписку щодо "вирішення питань". І якщо підозри справдяться - ми з такими депутатами попрощаємося", - додав Зеленський, натякаючи на скандальну переписку нардепа від "Слуги народу" В'ячеслава Медяника.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ