Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

Міноборони РФ відреагувало на заяву Німеччини щодо стримування російської агресії

23 жовтня, 2021 - 20:18
Фото Reuters

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу зробив заяву у відповідь на висловлювання міністра оборони Німеччини про засоби стримування російської загрози.

Голова російського військового відомства, також назвав «катастрофою» підсумки реалізації плану НАТО зі «стримування» в Афганістані», пише "Радіо Свобода".

«На тлі закликів до військового стримування Росії НАТО послідовно стягує сили до наших кордонів. Чим подібне вже закінчувалося для Німеччини і Європи, міністр оборони ФРН зобов’язана добре знати. Безпека в Європі може бути тільки загальною, без утиску інтересів Росії. Але до рівноправного діалогу з цього питання сьогодні не готове саме НАТО», – цитує Шойгу російська агенція «ТАСС».

21 жовтня міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер в ефірі радіостанції «Дойчландфунк», відповідаючи на запитання, чи думає НАТО про сценарії стримування Росії для балтійського і чорноморського регіонів, заявила, що союз НАТО готовий завчасно використати засоби, які мали б стримувальний ефект щодо Росії. За словами Крамп-Карренбауер, нікому не має й спадати на думку нападати, скажімо, на країни Балтики чи партнерів НАТО в Чорному морі. Міністр оборони Німеччини підкреслила, що НАТО буде адаптуватися до нинішнього поведінки Росії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ