У кожного століття є своє середньовіччя.
Станіслав Єжи Лєц, відомий польський афорист, сатирик, гострослов і поет

Міжнародна рада експертів з питань злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, поповниться ізраїльськими фахівцями - Венедіктова

23 жовтня, 2021 - 11:20
Фото: Reuters

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова під час зустрічі з послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським запросила ізраїльських фахівців до Міжнародної ради експертів з питань злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомили в Офісі генпрокурора України.

"Запросила ізраїльських фахівців до Міжнародної ради експертів з питань злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту і поглиблення співробітництва в сфері захисту інвестицій. Сподіваємося, що досвід експертів з Ізраїлю допоможе в роботі нашої платформи, яка об'єднує визнаних фахівців з міжнародного гуманітарного і міжнародного кримінального права", - цитує прес-служба генпрокурора на сайті відомства в п'ятницю.

За її словами, Разом вони працюють над розробкою дорожньої мапи з розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту в Криму і на Сході України, а також притягнення до відповідальності причетних за вчинення воєнних злочинів та злочинів проти людяності в усіх юрисдикціях.

"Не оминули увагою і тему захисту інвестицій. Наш підрозділ в Офісі Генпрокурора має вже багато успішних кейсів припинення незаконного тиску на бізнес, зокрема з боку правоохоронних органів", - додала Венедіктова.

Крім того, сторони домовилися про поглиблення співпраці.

"Ми перебуваємо в постійному контакті з нашими міжнародними партнерами та іноземними колегами, щоб переймати передові практики", - резюмувала генпрокурор.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ