Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Слов'янська ТЕС зупинилась через нестачу вугілля

23 жовтня, 2021 - 15:10
Фото з Вікіпедії

Через нестачу вугілля 23 жовтня припинила виробництво електроенергії Слов'янська ТЕС, що належить компанії "Донбасенерго".

Як передає Укрінформ, за інформацією НЕК "Укренерго", станом на 10:30 обидва блоки станції, які з 2015 року працювали в режимі маневрування, зупинено.

За даними Міністерства енергетики, станом на вечір 22 жовтня антрацитового вугілля на станції залишалося щонайбільше на добу. Менш, ніж десятиденні запаси палива мають Трипільска, Зміївська, Криворізька, Запорізька, Бурштинська, Вуглегірська і Курахівська ТЕС.

В середині жовтня компанія ДТЕК Ріната Ахметова почала екстрені поставки вугілля на Слов'янську теплоелектростанцію для недопущення її зупинки. Було відвантажено приблизно 11 тис. тонн, що дозволило підтримати роботу станції протягом тижня.

Як відомо, ПАТ «Донбасенерго» об’єднує Слов’янську і Старобешівську ТЕС. Остання розташована на непідконтрольній Україні території. Встановлена потужність Слов’янської ТЕС – 880 МВт.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ