Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

Судова реформа потрібна Україні для вступу в НАТО і Євросоюз, - Квін

23 жовтня, 2021 - 10:44
Фото: ua.usembassy.gov

США не пов'язують обсяг фінансової підтримки України з прогресом у реформуванні судової системи, але нагадують, що її перезавантаження необхідне для досягнення цілей членства в НАТО і ЄС.

Про це заявила тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, повідомляє Укрінформ.

«США завжди підтримуватимуть Україну в її прагненні до прозорості, зменшенню корупції та боротьбі з зовнішніми загрозами. Тому ми не ставимо таких умов (по прив'язці обсягу фінансової допомоги до реформування судової системи - ред.). Але, я б сказала, що для реалізації власних цілей - збільшення іноземних інвестицій, вступу в НАТО і ЄС - Україні доведеться покращитися. Зокрема, це стосується верховенства права і судової системи», - сказала Квін.

Вона додала, що американські компанії неможливо змусити інвестувати в нашу країну, поки вони не будуть відчувати впевненість в українській судовій системі.

«Коли Американська торгова палата проводить опитування, бар'єром номер один... є судочинство. Тому я вважаю, що імплементація судової реформи є надзвичайно важливою для майбутнього України і реалізації її власних цілей», - зазначила дипломат.

Як відомо, тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас і посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс 20 жовтня оприлюднили статтю «Настав час трансформувати Україну», в якій офіційно нагадали Президенту Володимиру Зеленському про необхідність боротьби з корупцією в судах та реформування судової системи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ