Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

Відомі художники провели творчий пленер у Львові

23 жовтня, 2021 - 11:56
Фото автора

У львівському готелі «CITADEL» відбулася арт-резиденція видатних українських художників «Citadel art plein air». Підсумком її стало відкриття в закладі виставки картин, створених митцями за час перебування у Львові.

Протягом 9 днів, які тривав пленер, художники набиралися натхнення та навчалися новому. Для цього вони використовували місцеві краєвиди, живу та не живу природу, оточення та дух творчості. Вони знайомилися з локальною культурою та видатними особистостями Львова.

Очолював пленер відомий український художник Олег Денисенко. До нього приєдналися - Микола Журавель, Дарія Тіщенко-Журавель, Іван Михайлов, Людмили Нікорич, Анастасія Подерв’янська, Олександр Смірнов, Олексій Аполонов, Петро Лебединець, Алла Алексеєва, Олександра Макарська.

«Наша місія - створення сприятливого середовища для спілкування і творчості. Підтримка культурних проектів є не тільки ознакою соціально-культурної відповідальності, але ступенем готовності суспільства до розвитку країни», - зазначили організатори заходу.

Результатом понад тижневого перебування у Львові стало понад два десятки робіт, які розмістили в одному з приміщень готелю. Вони будуть доступні для огляду всім відвідувачам до 20 листопада.

Павло Паламарчук, Львів, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ