Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

МЗС ФРН підтримує зближення України з Євросоюзом

23 грудня, 2021 - 12:22
Фото з сайту technewscoverage.com

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок підтримала подальше поглиблення двосторонніх контактів України з Німеччиною та зближення нашої держави з Євросоюзом.

Як передає Укрінформ, про це вона заявила у зверненні до конференції «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави», повідомляє МЗС ФРН.

«Я пропоную зробити наступну річницю наших дипломатичних відносин відправною точкою для подальшого поглиблення наших двосторонніх контактів та для зближення України та Європейського Союзу», - сказала вона.

Бербок зауважила, що бачить величезний потенціал для більшої співпраці у сфері зеленої енергетики, а також хотіла б рухатися вперед у розгляді спільної історії двох країн.

«Щодо співробітництва ЄС-Україна, то на саміті Україна-ЄС у жовтні та на саміті Східного партнерства минулого тижня визначено порядок денний. І ми віримо в спроможність України продовжувати реформи», - підкреслила глава німецької дипломатії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ