Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

РФ проводить військові навчання в окупованому Криму та Краснодарському краї

23 грудня, 2021 - 11:13
Фото: Reuters

Понад 1 200 російських десантників і понад 250 одиниць військової техніки залучать до навчання з бойовими стрільбами в тимчасово окупованому Криму та Краснодарському краї.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на Міноборони РФ.

Зазначається, що 23 грудня маневри стартують в тимчасово окупованому Криму на полігоні "Опук". 24 грудня – на полігоні "Раєвський" біля Новоросійська.

За словами військових, на навчаннях підрозділу ПДВ відпрацюють бойову стрільбу, а також десантно-штурмові дії на вертольотах для блокування захопленого району та забезпечення швидкого наступу головних сил з'єднання.

"Навчання відбуваються на тлі заяв США, інших країн НАТО та України щодо концентрації російських військ біля українського кордону", - йдеться у повідомленні.

Раніше російські військові повідомили, що до початку грудня завершать формування в тимчасово окупованому Криму нового десантно-штурмового полку, який увійде до Новоросійської дивізії ПДВ РФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ