Минулої ночі міста й села Луганської області зазнали інтенсивних обстрілів. Особливо складна ситуація склалась у Станиці Луганській, повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.
"Обстріли з артилерії, мінометів та "Градів" не припинялися цілу ніч, були лише невеликі (на 20 – 30 хвилин) перерви. Виставлені на пагорбі за Сіверським Донцем (контрольована бойовиками територія) установки "Град" та гармати, які стріляють по житлових кварталах прямою наводкою, видно неозброєним оком. В селищі десятки пошкоджених та зруйнованих будинків, деякі палають досі", - зазначив губернатор.
За його інформацією, через бойові дії рятувальники не можуть виїхати й гасити пожежі.
Москаль також повідомив, що у Станиці наразі немає ні світла, ні газу, ні води, ні тепла.
"Інтенсивних обстрілів протягом ночі зазнало також м. Щастя, останній відбувся сьогодні о 6.45. Стріляли з "Градів" та артилерії бойовики з боку окупованої ЛНР с.Весела Гора. На трьох вулицях у центральній частині зруйновані та пошкоджені житлові будинки, під уламками одного з них (по вул. Радянській) загинула господарка – 58-річна жінка", - додав луганський губернатор.
За його словами, півміста знеструмлене через обриви ліній електропередач. Снарядами розбитий центральний колектор, тому значна частина Щастя залишилася без центрального тепла.
"Мешканці Станиці й Щастя пережили за вчорашній день та минулу ніч справжнє пекло. Зруйновані будинки, розбита інфраструктура, відсутність тепла, світла, води, загиблі люди – усе це наслідки "русского міра", який Росія через найманців та своїми регулярними військами несе сусідам за те, що вони хочуть жити в нормальній незалежній країні", - підкреслив Москаль.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



