Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

"Північний потік-2" дестабілізує ситуацію на Сході, - прем’єр-міністр Польщі

24 січня, 2019 - 17:33
Фото Reuters

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький на Всесвітньому економічному форумі у Давосі висловив переконання, що план з будівництва газогону "Північний потік-2" загрожує стабільності в Східній Європі

Про це повідомляє Польське радіо.

Зазначається, що Моравєцький прокоментував слова німецького міністра закордонних справ Гайко Мааса, який декілька днів тому заявив, що навіть можливі санкції США не зупинять будівництво газопроводу з Росії до Німеччини дном Балтійського моря.

Прем’єр попередив про наслідки такої позиції. За словами Моравєцького, як у Європейській раді, так і в інших випадках, багато політиків наголошує, що "Північний потік-2" – це "небезпечний проект, що може дестабілізувати ситуацію на Сході".

Моравєцький додав, що це сумно, що Німеччина, яка є партнером Польщі в Європейському союзі, не бачить цих ризиків, які є очевидними для Варшави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ