Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Договір між Україною та Deutsche Bahn підпишуть 5 лютого, - Гончарук

24 січня, 2020 - 11:47
Фото: rancher.com

Український уряд планує підписати договір з найбільшим залізничним оператором Німеччини, компанією Deutsche Bahn, 5 лютого. Договором передбачається надання консультацій щодо управління Укрзалізниці.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, після підписання договору Укрзалізниця залишиться у повній власності держави. Також держава буде здійснювати управління компанією.

«Розвію всі чутки, які ходять зараз навколо цього питання. Зараз наша команда веде переговори з німецькою стороною щодо подальшої співпраці в операційній діяльності, в наданні консультаційних послуг з боку німецької залізниці», — зазначив Гончарук.

Він повідомив, що на 24 січня призначили засідання парламентського комітету з питань транспорту, на якому детальніше обговорять співпрацю з Deutsche Bahn, а більше інформації про роль німецької залізниці у роботі Укрзалізниці прем'єр обіцяв надати під час підписання договору з Deutsche Bahn, яке запланована на 5 лютого.

«Важливий момент, щоб уникнути спекуляцій — мова лише про стратегічне партнерство, а не про продаж чи концесію Укрзалізниці. Українська залізниця залишається під повним контролем держави, і це точно. Крапка!», — додав прем'єр-міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ