Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Болгарії викрили двох російських шпигунів-дипломатів

24 січня, 2020 - 14:32
Фото sofiaglobe.com

Генпрокуратура Болгарія виявила двох росіян із дипломатичним імунітетом, які займалися шпигунством в країні на користь Москви.

Про це повідомляє The Sofia Globe з посиланням на заяву відомства.

"Генпрокурор Болгарії Іван Гешев повідомив МЗС країни, що двоє росіян з дипломатичним імунітетом здійснювали шпигунську діяльність", - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, один росіянин, який обіймав посаду першого секретаря в консульському відділі посольства РФ у Софії, з 2017 року збирав інформацію, пов'язану з механізмами щодо виборчих процесів Болгарії.

Інший росіянин працював в торговельному відділі в російському представництві. З жовтня 2018 року він збирав інформацію, контактуючи з громадянами Болгарії, які мали доступ до сфери енергетики й енергетичної безпеки країни. Потім він відправляв всю зібрану інформацію до штаб-квартири ГРУ у Москві.

Як зауважили в Генпрокуратурі, через дипломатичну недоторканність вказаних росіян подальше розслідування було призупинено.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ