Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Зеленський обговорив із президентом Ізраїлю перспективи двосторонніх відносин

24 січня, 2020 - 11:54
Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном під час церемонії вшанування пам'яті жертв голокосту в Єрусалимі й обговорив двосторонні відносини країн.

Зеленський наголосив, що Україна солідарна з Ізраїлем у вшануванні пам'яті жертв голокосту, передає пресслужба президента.

"Трагедія Бабиного Яру відома в усьому світі. У 2020 році в Україні планується розпочати розбудову Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр". Він має включати Український музей Голокосту та Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру", - повідомив Зеленський, нагадавши, що під час Другої світової війни на території України було вбито понад мільйон євреїв і чотири мільйони українців і представників інших національностей.

Зеленський також зазначив, що задоволений поточним діалогом між Україною та Ізраїлем.

"Упевнений, що наші тісні зв'язки мають і надалі динамічно розвиватися", - сказав він.

Президент заявив, що Ізраїль є одним з ключових партнерів України на Близькому Сході.

"Переконаний, що подальшому зростанню взаємного товарообігу сприятиме підписана у січні 2019 року Угода про вільну торгівлю між нашими країнами. Імплементація її положень може допомогти збільшити товарообіг у короткій перспективі до 2 мільярдів доларів", - наголосив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ