Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Марк Войджер: Адміністрація Байдена готова збільшити військову допомогу Україні, але ініціатива має належати Києву

24 січня, 2021 - 22:38
Фото: Facebook/Lviv Security Forum

Головною умовою розширення співпраці України та Сполучених Штатів Америки в галузі безпеки та оборони є бажання співробітничати з боку нинішньої української влади, адже новий президент Джо Байден у цьому відношенні налаштований значно краще за Дональда Трампа.

Про це ексрадник командувача військ США у Європі, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики (США) Марк Войджер заявив в етері щотижневої програми "Студія Захід з Антоном Борковським" на Еспресо.TV.

"В Америці є така приказка: "Для танго потрібні двоє". Ваші політики й уряд мають показати, мають зайняти проактивну позицію. Щоб Америка прийняла активнішу участь у безпеці і майбутньому суверенної України", - зазначив аналітик.

Американський істеблішмент, наголосив Войджер, і до Байдена був рішуче налаштований допомагати Україні й українській армії, зокрема, щодо надання летального озброєння, але існувала проблема в сприйнятті цієї ситуації Трампом. Нині ж такої проблеми немає.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ