Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Степанов: У лютому можуть повернути карантинні "зони"

24 січня, 2021 - 22:17
Фото МОЗ

Україна повернеться до адаптивного карантину. Його повинні затвердити через півтора тижні після пом'якшення жорсткого карантину.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

Він нагадав, що з 25 січня повернуть обмеження "помаранчевої" зони карантину, а вже потім будуть введені адаптивні обмеження.

"Зараз ми повертаємося в режим, в якому ми жили до 8 січня. Потім 7-10 днів дивимося, як змінилася ситуація по регіонах і далі вводимо адаптивний карантин, який, в залежності від епідситуації в регіонах, передбачає різні обмеження. Це те, що ми плануємо до кінця", - сказав Степанов.

Раніше міністр заявив, що завдяки посиленими заходів та їх дотримання вдалося знизити показник госпіталізованих з коронавірусом в порівнянні з початком грудня 2020 року.

Вже завтра, 25 січня карантин в Україні буде пом'якшено. Після завершення локдауна по всій країні почнуть діяти обмеження "помаранчевої" зони.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ