Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Дублін назвав небажаними військові навчання Росії в Ірландському морі

24 січня, 2022 - 17:37
Ілюстративне фото Reuters

Росія проведе Військово-морські навчання в Ірландському морі. Дублін назвав маневри російського флоту біля узбережжя країни небажаними.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Ірландське видання Western People.

Військово-морські навчання Росії в Ірландському морі пройдуть на початку лютого в міжнародних водах, але в повітряному просторі, контрольованому Ірландією, і у винятковій економічній зоні країни. Маневри повинні пройти за 240 кілометрів від південно-західного ірландського узбережжя.

Як зазначає видання, відповідно до вимог законодавства Росія заздалегідь поінформувала авіаційну владу Ірландії про плановані навчання.

Міністр закордонних справ Ірландії Саймон Коувені заявив, що плани Москви про проведення маневрів не вітаються. "Зараз не час підвищувати військову активність і напруженість в контексті того, що зараз відбувається навколо України", - сказав глава МЗС.

За його словами, в Ірландії немає можливості запобігти проведенню російських військових навчань. Однак, зазначив Коувені, російському послу заявили, що проведення цих маневрів не вітається.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ