Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Президент України привітав особовий склад і ветеранів зовнішньої розвідки з професійним святом

24 січня, 2022 - 12:40
Фото Reuters

Президент України Володимир Зеленський привітав особовий склад і ветеранів зовнішньої розвідки із професійним святом — Днем зовнішньої розвідки України.

Здійснення ефективної політики вимагає своєчасного виявлення і нейтралізації загроз національній безпеці України, оперативного реагування на виклики, що постають перед державою, зазначено на сайті глави держави.

"Вісім років Україна змушена вести війну із сильним та підступним ворогом — путінською Росією. Вистояти й успішно стримати агресора — відповідальне завдання для всіх нас, українців. Ваша упереджувальна інформація дає також можливість Україні вчасно відслідковувати глобальні тенденції у світовій економіці, еволюцію і динаміку намірів ключових геополітичних гравців задля розбудови найефективніших моделей взаємин з ними", - написав президент.

Він запевнив, що введена в дію Національна розвідувальна програма на 2021-2025 роки допоможе зміцнити розвідувальні спроможності України, та подякував працівникам розвідки за самовіддану службу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ