Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У несправностях Hyundai винен виробник, - Укрзалізниця

24 лютого, 2014 - 14:59

Під час перевірки поїздів класу «Інтерсіті+» фахівці Укрзалізниці дійшли висновку, що у появі тріщин на корпусі винні корейські конструктори. В разі, якщо це припущення підтвердиться після подальшого тестування, компанія-виробник Hyundai Rotem поставить для своїх потягів нові комплектуючі. Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

За приблизними підрахунками, на модернізацію поїздів може піти до 6 місяців.

Нагадаємо, що масштабні випробування «Інтерсіті+», які триватимуть тиждень, розпочнуться у вівторок, 25 лютого на ділянках Київ-Баришівка та Київ-Полтава-Люботин.

Наразі ремонт рухомого складу здійснюється за рахунок виробника на гарантійній основі, термін якої спливає у травні та листопаді 2014 року.

Поїзди «Інтерсіті+» було знято з експлуатації 12 лютого для комплексного технічного обстеження, яке було викликано значними несправностями одного з поїздів. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ