Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Україна посилює заходи безпеки у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Італії, - Гончарук

24 лютого, 2020 - 21:34
Фото: 5.ua

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна посилює заходи безпеки у зв’язку зі спалахом коронавірусу.

Про це він заявив під час брифінгу за підсумками засідання оперативного штабу з питань запобігання занесенню і поширенню на території України коронавірусу, передає РБК-Україна.

За його словами, усі пасажири, які будуть прибувати літаками з країн, де раніше підтвердилися випадки зараження, будуть перевірятися у тому самому режимі, у якому перевірялися літаки з азійського напрямку.

"У зв’язку з тим, що в Італії новий виток захворювань, ми прийняли рішення про те, що пасажири, які будуть прибувати літаками з усіх країн, у яких зафіксовані підтверджені випадки коронавірусу, будуть перевірятися у тому самому режимі, у якому перевірялися літаки з азійського напрямку, тобто ми посилюємо заходи безпеки в Україні", - заявив прем'єр.

Крім того, він зазначив, що до тих, хто прибуває до України автобусами, будуть вжиті аналогічні заходи безпеки.

"Окрім перевірок в аеропортах, у зв’язку з тим, що у нас багато громадян перебуває в Італії, і багато хто з них приїжджає до України не літаками, а автобусами, через Закарпаття, через пропускні пункти, ми вже організували роботу і з завтрашнього дня там також будуть вжиті аналогічні заходи безпеки", - додав Гончарук.

При цьому прем'єр додав, що на КПВВ вирушає керівник Державної прикордонної служби.

"Сьогодні туди вирушає керівник Державної прикордонної служби щоб особисто проконтролювати і організувати цю роботу. Зараз немає жодних підстав для хвилювання, всі служби задіяні", - зазначив Гончарук.

При цьому прем'єр заспокоїв українців і додав, що якщо буде зафіксовано випадок зараження коронавірусом в Україні, підготовлена достатня кількість боксів для хворих.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ