Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

Київщина отримала понад 16 тисяч вакцин від COVID-19

24 лютого, 2021 - 17:28
Фото: Reuters

Київська область в середу отримала 16,6 тис. вакцин виробництва Oxford/AstraZeneca, в області стартує прищепна кампанія, яка розпочнеться на базі Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомляє прес-служба КОДА.

"В області першочергово провакцинують працівників мобільних бригад з імунізації. Надалі на першому етапі щеплення проти коронавірусу отримають 3 657 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Як зазначила заступник голови Київської ОДА Тетяна Щербак, в області для вакцинації на першому етапі задіяні 23 мобільні бригади з імунізації, які зроблять щеплення медичним працівникам із 27 госпітальних баз.

Як повідомлялося, 23 лютого літак із першою партією COVID-вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) приземлився в аеропорту Бориспіль.

Препарат Oxford/AstraZeneca виробляють на потужностях Serum Institute (Індія), він має локальну (торговельну) назву Covishield. Для екстреного застосування в Україні його зареєстрували в понеділок, 22 лютого.

Раніше для екстреного застосування її також схвалила Всесвітня організація охорони здоров'я, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, ЄС та Індія.

Вакцину розробив Оксфордський університет і британсько-шведська компанія AstraZeneca.

Україна отримала підтвердження про постачання в рамках механізму COVAX 2,2-3,7 млн доз вакцин Oxford/AstraZeneca в I-II кварталі 2021 року. Крім того, цю вакцину буде закуплено за державні кошти безпосередньо у виробників.

Україна також уклала додаткові прямі контракти на постачання вакцини від COVID-19, яку розроблено за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія-Швеція) та NovaVax (США) і виробляють на потужностях Serum Institute (Індія).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ