Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

На Вінниччині внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено три військові частини, є поранені

24 лютого, 2022 - 11:49
Фото ВОДА

За оперативною інформацією ДСНС України, на Вінниччині внаслідок ворожих обстрілів станом на 7.20 сталися дві пожежі у військових частинах Тульчина та селі Бохонники (у зведенні ДСНС вказано як Бохан). Ближче до 9 ранку вінничани почули ще один вибух – це був ракетний удар по Калинівському арсеналу. Цю інформацію під час брифінгу підтвердив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Система оповіщення спрацювала не даремно. На території обласної є військові об’єкти, які були пошкоджені ракетними обстрілами. Зараз в Калинівському арсеналі працюють рятувальники. Поранені є на двох військових об’єктах. Інформація уточнюється. В області працює оперативний штаб. Просимо зберігати спокій, щоб не було паніки. Військові знають, що робити, лікарні переведені у посилений режим роботи. Школи і дитсадки не працюють. Переміщення по місту обмежені, але громадський транспорт рухається за маршрутом», – повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Разом з тим на сайті Калинівської міської ради зявилася інформація про евакуацію населення, яке мешкає в районі арсеналу. Евакуйованих прийматимуть у віддалених селах громади. Як повідомив з військової частини А 1119 Калинівський міський голова Василь Поліщук, ситуація у Калинівці загострилась, почалися вибухи на арсеналі, є поранені.

«Всі військові частини, які дислокуються на території громади, перебувають у повній бойовій готовності. Прохання до жителів громади, зберігайте спокій, не панікуйте, довіряйте лише перевіреній інформації з офіційних джерел», – йдеться у зверненні Василя Поліщука.

Тим часом Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомив, що особовому складу оперативного резерву першої черги необхідно протягом 6 годин прибути до міського територіального центру за адресою: вул. Олександра Довженка, 28. Поважними причинами неприбуття до військових частин або на збірні пункти може бути лише стихійне лихо, чи смерть родича.


Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, «День», відео надано авторкою

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ