Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Парламент Каталонії призупинив голосування за обрання єдиного лідера

24 березня, 2018 - 18:23
Фото: apnews.com

Спікер парламенту Каталонії призупинив заплановане голосування за обрання нового голови женералітату після арешту єдиного кандидата Жорді Турулла.

Про це повідомляє агентство Assosiated Press.

"Спікер Рожер Торрент заявив палаті у суботу, що голосування за кандидатуру колишнього регіонального міністра Жорді Турулла не відбудеться", - йдеться у повідомленні.

Напередодні Турулл не зміг отримати абсолютну більшість голосів каталонського парламенту, щоб очолити регіональний уряд. Планувалося, що в суботу відбудеться другий тур голосування.

Однак у п'ятницю Верховний суд Іспанії вирішив взяти Турулла і ще чотирьох каталонських політиків під варту. Крім того, щодо ще вісьмох політиків, серед яких і екс-глава уряду регіону Карлес Пучдемон, який утік до Бельгії, видано ордери на арешт.

Як відомо, багато членів уряду Каталонії звинувачуються в перевороті, розкраданні державних коштів та інших злочинах після проведення референдуму про незалежність регіону восени 2017 року.

Нагадаємо, суддя Верховного суду Іспанії пред'явив обвинувачення 13 каталонським політикам, у тому числі екс-главі уряду регіону Карлесу Пучдемону, в перевороті з метою оголосити незалежність Каталонії від Іспанії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...