Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Львів’яни на віче вимагали чистих виборів

24 березня, 2019 - 18:54
Фото Павло ПАЛАМАРЧУК

Сьогодні, 24 березня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові пройло віче Гідності за чисті вибори.

Понад тисяча людей вимагали від кандидатів не підкуповувати виборців.

Організували віче націоналістичні сили – ВО «Свобода», «Правий сектор», Конгрес українських націоналістів, ОУН на С14. На площі розгорнули великий синьо-жовтий прапор. Також люди тримали в руках багато як національних прапорів, так і прапорів із символікою організаторів віча.

Захід розпочався із виконання Гімну українських націоналістів. Після чого усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих українських героїв. Організатори заходу закликали присутніх не продаватися, не піддаватися на брехливі маніпуляції та фальсифікації під час виборів, а свідомо обирати президента України. Бо лише чисті вибори можуть привести до влади достойного президента та гідну владу, яка зважатиме на українців.

«На жаль, Україна досі залишається олігархічною державою, де олігархи, які хочуть лишитися при владі, почали максимально використовувати маніпуляцію свідомістю громадян з подальшою фальсифікацією в день голосування. Ці вибори для нас є дуже важливими, адже талановита молодь, котра не бачить змін, все частіше виїжджає за кордон. А коли українці врешті-решт усвідомлять, що не можна піддаватися підкупу і маніпуляції, ми нарешті отримаємо нормальну державу. Бо коли ми стаємо на злочин, це загрожує не лише нам, а й нашим дітям. І якщо так далі триватиме, то молодь покидатиме Україну, а саме вони мають бути тим цвітом, яке творитиме державу», - заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ