Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

У Києві можуть зупинити роботу маршрутних таксі до 9 квітня

24 березня, 2021 - 18:36
Фото з архіву "Дня"

Асоціація перевізників Києва та Київської області розглядає можливість зупинити роботу маршрутних таксі до 9 квітня через нерентабельність цих перевозок в умовах жорстких карантинних заходів та постійні конфлікти з пасажирами.

Про це сказав голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко, повідомляє Укрінформ.

“Розглядається така можливість. Перевізники будуть просити київську міську владу взагалі зупинити роботу автобусних маршрутів у режимі маршрутного таксі”, - сказав Мойсеєнко та додав: “Завтра буде остаточне рішення. Ми сьогодні будемо намагатися виконувати ці вимоги щодо кількості пасажирів. Подивимося у кінці дня, що у нас буде і тоді ухвалюватимемо остаточне рішення”.

Голова Асоціації перевізників Києва та Київської області повідомив, що ситуація складна, адже водії відмовляються працювати, оскільки вимога перевозити не більше 11 пасажирів (дозволено перевезення пасажирів в кількості більшій ніж 50% місць для сидіння - ред) не дає можливості перевізникам компенсувати витрати на пальне.

"Постійно виникають конфліктні ситуації з пасажирами, адже водії не можуть не пускати в салон людей. А з іншого боку поліція проводить перевірки та складає протоколи щодо порушення правил перевезення пасажирів у червоній зоні. Постійно конфлікти із пасажирами, які хочуть їхати. Їх не цікавить там 11 чи 12 людей. Побили вже скло у двох автобусах сьогодні та складено близько 100 протоколів по 17 тисяч гривень на водіїв (поліцією - ред)”, - сказав він.

Мойсеєнко раніше заявляв, що в Києві від суботи може подорожчати проїзд у маршрутках. Причиною такого рішення є локдаун. “Тобто, бачимо, що подорожчання — це вже таке другорядне питання”, - сказав він.

Як зазначив у коментарі Укрінформу керівник Асоціації автоперевізників Київщини Олексій Павленко, мешканцям області поки що можна не турбуватися стосовно можливого здорожчання проїзду. Підстав для цього він не бачить.

Як повідомлялося, у зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці комісія із надзвичайних ситуацій міста Києва 18 березня ухвалила рішення про запровадження суворих карантинних обмежень з 20 березня до 9 квітня. Проте вирішили, що громадський транспорт у столиці під час посиленого карантину має працювати, але з урахуванням карантинних правил та обмежень. Зокрема, дозволено перевезення пасажирів в кількості більшій ніж 50% місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ