Суспільство без віри і любові втрачає здатність розрізняти добро і зло
Євген Сверстюк, український літературний критик, есеїст, поет, мислитель, філософ

В Японії у четвер стартує естафета Олімпійського вогню

24 березня, 2021 - 16:21
Фото Reuters

Естафета Олімпійського вогню стартує у четвер в японській префектурі Фукусіма.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NHK.

Після того, як факел пронесуть по всій території країни, вогонь прибуде до Токіо. За час своєї подорожі Олімпійський вогонь побуває у всіх 47-ми префектурах Японії.

Планується, що естафета стартує в національному тренувальному центрі J-Village у префектурі Фукусіма. Раніше цей об'єкт слугував базою пыд час проведення робіт із дезактивації аварійної АЕС «Фукусіма дай-ити».

Влада хоче продемонструвати зусилля на шляху до відновлення після землетрусу, цунамі та ядерної аварії, що сталися тут десять років тому.

В естафеті Олімпійського вогню планують взяти участь понад 10 тисяч бігунів.

В умовах пандемії влада ввела низку профілактичних заходів як для бігунів, так і для інших учасників естафети та глядачів.

Естафета триватиме 121 день і завершиться на національному стадіоні у Токіо, де пройде церемонія відкриття Олімпіади 23 липня.

Нагадаємо: Олімпійські ігри у Токіо мали відбутися влітку 2020 року, але їх перенесли на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Спортивне свято має розпочатися в Токіо 23 липня.

Раніше Організаційний комітет Олімпіади-2020 у Токіо офіційно вирішив провести змагання без участі іноземних глядачів та волонтерів з-за кордону. За даними джерел, виняток зроблять приблизно для 500 зарубіжних волонтерів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ