Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Британія виступає за розширення співпраці з Україною для стримування Росії

24 квітня, 2019 - 09:33

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей провела у вівторок, 23 квітня, телефонну розмову з переможцем на президентських виборах в Україні Володимиром Зеленським.

Про це повідомляється на сайті британського уряду.

Мей привітала Зеленського з перемогою на виборах, підкресливши, що Британія й надалі підтримуватиме український суверенітет і територіальну цілісність.

Крім того, зі слів прем'єра, Велика Британія хоче розширення співпраці з Україною в оборонній сфері, зокрема для стримування російської агресії.

"Прем'єр-міністр підкреслила важливість співпраці двох країн разом із міжнародним співтовариством для стримування російської агресії", - повідомила її прес-служба.

Прем'єр також запевнила обраного президента, що Велика Британія буде підтримувати його під час роботи на посаді глави держави і запросила Зеленського відвідати Британію за першої ж можливості.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ