Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

СУП очікує від Зеленського створення Ради підприємців при президентові

24 квітня, 2019 - 09:18
Фото: sup.org.ua

Союз українських підприємців (СУП) очікує від Володимира Зеленського формування команди з проєвропейськими поглядами і створення Ради підприємців при президентові як першочергових завдань.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"В першу чергу, бачимо за необхідне продовження євроатлантичної інтеграції України, формування команди з професіоналів з проєвропейськими поглядами. Першочерговим для новообраного президента має стати створення Ради підприємців при президенті України як постійного дорадчого органу для визначення вектора економічних реформ і залучення підтримки законодавчих ініціатив бізнесом в Україні ", - відзначають в СУП.

"Крім цього, вважаємо, що є конкретні кроки, які можна реалізувати відразу після інавгурації: скасування цінового регулювання послуг нотаріусів - указ президента від 10 липня 1998 року №762 / 98, скасування так званої" пятікраткі "- указ президента" Про застосування штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки "від 12 червня 1995 року №436 / 95", - додали в бізнес-асоціації.

В ході останньої зустрічі з бізнесом В.Зеленський підтримав оголошені рік тому 10 вимог асоціації до влади, нагадали в СУП. Серед них - податок на виведений капітал, відкриття ринку землі, модернізація трудового права, персональна відповідальність посадових осіб за зловживання, скорочення податкового тиску на фонд оплати праці та ін.

У той же час СУП наголошує на важливості збереження макроекономічної стабільності, продовження співпраці з МВФ, курсу на дерегуляцію, децентралізацію і валютну лібералізацію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ