Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У КМІС прокоментували опитування щодо виходу Галичини з України

24 квітня, 2019 - 19:11
Фото: kiis.com.ua

У Київському міжнародному інституті соціології прокоментували дослідження, яке проводилося у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію КМІС.

Як зазначили в КМІС, опитування проводилося на замовлення тижневика "Дзеркало тижня". Подібне дослідженняпроводилося навесні 2014 році у східних регіонах України.

"Опитування мало на меті, навпаки, виявити прояви сепаратизму, якщо вони є у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській Областях. КМІС не поширював нічого в інтернеті, а лише наші інтерв'юери особисто опитували людей. Хтось з респондентів сфотографував та поширив анкету в мережі", - йдеться в заяві.

Соціологи зауважують, що українські соціологи регулярно проводять заміри рівня підтримки сепаратизму чи автономії окремих регіонів України.

"Якщо хтось знає спосіб, як досліджувати поширеність сепаратистських настроїв населення без такого роду запитань, напишіть, будь ласка, ми з задоволенням перейдемо на цю методику", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, СБУ проводить перевірку через опитування про долю Галичини після виборів президента.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ